KRS 0000287982

przelew online

  • Polski
  • English

Media o nas

Głogów Info - Przedszkolaki z Jedynki pobiegły dla podopiecznych Fundacji Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci

27 mar

Przedszkolaki z głogowskiego Przedszkola nr 1 pokazały wielkie serce i pobiegły dla dzieci z Wrocławskiego Hospicjum. 

http://www.glogow-info.pl/index.php?option=com_content&...

Fakty TVP Wrocław, Wrocławski Bieg Sponsorowany 2017

22 mar

Pierwszy dzień wiosny czyli charytatywnie i sportowo. O bieganiu i pomaganiu, sponsorowaniu i dbaniu o chore dzieci w relacji Moniki Drążewskiej z TVP3 Wrocław.

Ada Kaminska w niedzielnym poranku w Echo24.

15 mar

O 1 procencie podatku i biegu sponsorowanym w Echo24. O pomaganiu naszym podopiecznym czyli jak nagrywa się spot z Borysem Szycem, jak szukać sponsorów na bieganie i jak pomagać bez wychodzenia z domu.

Reportaż Magdy Skawińskiej "Obraz" dla Polskiego Radia

08 mar
Historia niezwykłej reprodukcji dzieła Zdzisława Beksińskiego. Obraz wiąże wiele ludzkich losów - od pacjentów i lekarzy Chirurgii Ręki Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu, poprzez podopiecznych Fundacji Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci, a na niemieckim zwycięzcy aukcji...

TVP wrocław o 1%

23 lut

Dzieci które wymagają opieki paliatywnej jest na Dolnym Śląsku bardzo wiele. Fundacja Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci ma pod opieką 31 podopiecznych w stanie terminalnym oraz 278 dzieci nieuleczalnie i przewlekle chorych. Opiekuje się nimi w dużej mierze dzięki wpłatom z 1% podatku.

Teleexpress Extra, Wolontariusze dla Hospicjum

20 lut

Dzięki wolontariuszom Fundacja Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci może lepiej organizować pomoc dla nieuleczalnie chorych dzieci. Wolontariusze pomagają w pracach biurowych, transportowych oraz w rodzinie chorego dziecka. Każda praca to nieoceniona pomoc.

Polskie Radio Trójka - Zagadkowa Niedziela i Historia Koncertowa

14 lut

Dzieci dobrze wiedzą jak pomagać. Jeśli chcecie posłuchać jak to robią oraz jakie niezwykłe historie dzieją się przy pomaganiu posłuchajcie Zagadkowej niedzieli z gościnną Katarzyna Stoparczyk.

TVP3 Wrocław - o Wolontariacie

14 lut

Nasza fundacja może więcej dzięki wolontariuszom. Zadań jest wiele, a ręce do pracy, otwarta głowa i dobra energia zawsze się przydają. Wolontariat w hospicjum, szczególnie dziecięcym, wydaje się bardzo trudny. Ale nie zawsze musi oznaczać bezpośredni kontakt z chorym dzieckiem. Warto sobie...

TVP3 Wrocław - Wolontariusze poszukiwani

14 lut

W pomoc nieuleczalnie chorym dzieciom zaangażowani są pracownicy fundacji – pielęgniarki, rehabilitanci, lekarze, pracownicy administracyjni. I jeszcze jedna grupa – wolontariusze. To oni wykonują mnóstwo zadań w rodzinie i poza nią.  Kim są? Dorosłymi ludźmi chcącymi podzielić się swoim...

Strony