KRS 0000287982

przelew online

Nakrętki dla Hospicjum 2015/2016

Rozpoczynamy 6. edycję akcji Nakrętki dla hospicjum.

Odkręcamy i wrzucamy, zaglądamy na denka butli oraz czytamy etykiety i nadruki na tubach oraz wszelkich innych opakowaniach. Zbieramy wszystkie nakrętki (od napojów, szamponów, chemii gospodarczej, kosmetyków etc.) oraz dobry plastic. Dobry czyli z oznaczeniami.

 

Dobry plastik

Pieniądze uzyskane ze sprzedaży przeznaczamy na opłacenie domowej rehabilitacji dla naszych podopiecznych. W 5. edycji zebraliśmy 80 ton i 149 kg dobrego plastiku! Zyskaliśmy 101 414 zł. To wystarczy na opłacenie półtora miesiąca rehabilitacji dla WSZYSTKICH podopiecznych.

Gdzie dostarczać nakrętki? Mały kontener dostępny jest przy naszej siedzibie (wejście od ul. Kilińskiego), a dane na magazyn uzyskacie pisząc na nakretki [at] hospicjum.wroc.pl (adres dla przedszkoli i szkół) oraz na ada.kaminska [at] hospicjum.wroc.pl (adres dla osób prywatnych, firm i instytucji).
Szkoły, przedszkola oraz firmy prosimy o wypełnianie i nadsyłanie zgłoszeń, a zbieraczy indywidualnych - od razu o działanie. Za wszystko co robicie dla naszych dzieciaków – serdecznie dziękujemy! Dla wielkich rzeczy, małe gesty.

Kontakt:

Dla osób prywatnych, firm i instytucji:

Ariadna Kamińska
795 524 913
ada.kaminska [at] hospicjum.wroc.pl


Dla przedszkoli i szkół:

Marta Międła-Opalińska
795 524 909
nakretki [at] hospicjum.wroc.pl

Do pobrania:

Lista instytucji: