Zapraszamy na Wrocławski Krwiobieg – kwesta dla podopiecznych Wrocławskiego Hospicjum dla Dzieci

Wrocławski Krwiobieg - podziel się życiem! Wrocławski Krwiobieg to już tradycja. Od sześciu lat rokrocznie spotykamy się, aby zadbać o to, by dzieci były zdrowe! Wystarczy honorowo oddać krew. Według statystyk krew pobrana od jednej osoby ratuje życie aż trojga dzieci. Celem pośrednim akcji jest uświadomienie wrocławianom istoty honorowego krwiodawstwa i informowanie o procedurach oddawania krwi.

Każdy dawca pomaga i dzieli się tym, co najważniejsze. Na każdego, kto odda krew czeka poczęstunek i pamiątkowy upominek przygotowany przez RCKiK we Wrocławiu oraz małych pacjentów Kliniki Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej we Wrocławiu. Zbiórce krwi towarzyszyć będzie kwesta na rzecz podopiecznych Fundacji Wrocławskiego Hospicjum dla Dzieci.

Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy kierują się dobrem dzieci i chcą razem z nami promować akcję dzielenia się życiem. 18 czerwca 2016r. w CH Magnolia Park przy ul. Legnickiej 58 we Wrocławiu. Rejestracja dawców krwi rozpocznie się o godz. 12.00 i potrwa do godz. 16.30.

Organizatorzy:

Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa we Wrocławiu,
Fundacja Mam Marzenie
Fundacja Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci.

Patronat Honorowy nad wydarzeniem objęli:

profesor Alicja Chybicka

Partnerem akcji jest: