Wrocławski Krwiobieg - Podziel się Życiem 2018

Wrocławski Krwiobieg 2018

W sobotę 9 czerwca każdy będzie mógł pokazać, że ma serce. Akcja Wrocławski Krwiobieg – podziel się życiem stała się już wrocławską tradycją. Co roku spotykamy się, aby spełniać marzenia dzieci, sprawiać, by były zdrowe.

Chcemy też uświadamiać jak istotne jest honorowe krwiodawstwo. Będzie można dowiedzieć się wszystkiego o procedurach oddawania krwi.

Zebrana krew posłuży dzieciom – pacjentom wrocławskich szpitali. Każda ilość oddanej krwi to szansa na odzyskanie zdrowia, a jeden dawca ratuje życie aż trzem osobom.

Zapraszamy!

9 czerwca:

11.00 – 17.00 wrocławski Ratusz

11.00 – 16.00 rejestracja krwiodawców

Na wszystkich, którzy zdecydują się na oddanie krwi czeka wykwalifikowany personel medyczny.

Jubileuszowy 10.Wrocławski Krwiobieg organizowany jest tak, jak i w latach ubiegłych przez: Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa we Wrocławiu, Fundację Mam Marzenie oddział we Wrocławiu oraz Fundację Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci.

Honorowy patronat nad akcją objął Prezydent Miasta Wrocławia Rafał Dutkiewicz.

Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy kierują się dobrem dzieci i chcą razem z nami promować akcję dzielenia się życiem.

Zapraszamy do polubienia nas na fb https://www.facebook.com/events/741330502728116/?ti=cl