Koncert z okazji 100-lecia organizacji charytatywnych Klubów LIONS i Rotary Club Wrocław

Sygit Band to zespół złożony z osobistości świata nauki, medycyny i biznesu. Na scenie wystąpią m.in. prof. Alicja Chybicka, prof. Jan Miodek  i dr Paweł Wróblewski. Pełen skład zespołu przedstawia się imponująco:

• - Wokaliści: Alicja Chybicka, Monika Pfanhauser, Dorota Pyzik, Sławomir Kubas, Jan Miodek, Robert Zapałowicz, Marek Ziętek
  • - Instrumentaliści: Zbigniew Kamionka - gitara basowa, Sławomir Kubas – gitara, Zbigniew Sadowski – perkusja, Maciej Sygit - piano, aranżacje, Bogusław Tocicki – akordeon, Paweł Wróblewski - harmonijka ustna, Andrzej Podrez – klarnet, Robert Kamalski - saksofon tenorowy, Artur Tomczak – puzon, Tadeusz Nestorowicz – trąbka, Katarzyna Kozak - skrzypce I, Karolina Kulla - skrzypce II, Michał Cylulko - altówka, Wiolonczela- Olgierd Żemojtel - wiolonczela, Andrzej Walus - realizator dźwięku

7 października 2017, godz. 19.00

Aula Politechniki Wrocławskiej, Wybrzeże Wyspiańskiego 27, Wrocław

BILETY 50 zł

Do nabycia w dniu koncertu od godziny 18.00, Aula Politechniki Wrocławskiej, Wybrzeże Wyspiańskiego 27. Na podstawie paragonu możliwe jest wystawienie faktury do 15.11.2017 r. - w tym wypadku prosimy o przekazanie paragonu wraz z pełnymi danymi firmy/instytucji. Płatność tylko gotówką – bez możliwości zapłaty kartą.

Z okazji jubileuszu 100-lecia organizacji charytatywnych Klub LIONS i Klub Rotary Club Wrocław zapraszają na koncert na rzecz podopiecznych Fundacji Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci. Wystąpi Klassiche Philharmonie NordWest z Niemiec i Sygit Band. Koncert poprowadzi prof. Marek Ziętek. JM Rektor Politechniki Wrocławskiej objął wydarzenie honorowym patronatem. Filharmonicy pod batutą Ulricha Semrau zaprezentują utwory takich twórców jak Béla Bartók, Alexander Arutjunjan, Edvard Grieg, Gustav Holst, Dmitri Shostakovitch, Lars-Erik Larsson, Antonin Dvorák, Edvard Grieg.  Sygit Band to zespół złożony z osobistości świata nauki, medycyny i biznesu. Na scenie wystąpią m.in. prof. Alicja Chybicka, prof. Jan Miodek  i dr Paweł Wróblewski. Pełen skład zespołu przedstawia się imponująco: •	Wokaliści: Alicja Chybicka, Monika Pfanhauser, Dorota Pyzik, Sławomir Kubas, Jan Miodek, Robert Zapałowicz, Marek Ziętek  •	Instrumentaliści: Zbigniew Kamionka - gitara basowa, Sławomir Kubas – gitara, Zbigniew Sadowski – perkusja, Maciej Sygit - piano, aranżacje, Bogusław Tocicki – akordeon, Paweł Wróblewski - harmonijka ustna, Andrzej Podrez – klarnet, Robert Kamalski - saksofon tenorowy, Artur Tomczak – puzon, Tadeusz Nestorowicz – trąbka, Katarzyna Kozak - skrzypce I, Agata Romejko - skrzypce II, Michał Cylulko - altówka, Agnieszka Kaczmarek – wiolonczela, Andrzej Walus - realizator dźwięku Fundacja opiekuje się dziećmi nieuleczalnie chorymi zapewniając im pełną hospicyjną opiekę medyczną, specjalistyczny sprzęt, leki, rehabilitację. Wspiera także całe rodziny w zakresie opieki psychologicznej, duchowej, a także socjalnej. Cały dochód z koncertu zostanie przekazany Fundacji Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci na cele statutowe m.in. na wsparcie socjalne rodzin w trudnej sytuacji materialnej. 7 października 2017, godz. 19.00 Aula Politechniki Wrocławskiej, Wybrzeże Wyspiańskiego 27, Wrocław  BILETY 50 zł 1.    Płatność przelewem Mailowa rezerwacja zaproszeń - prosimy o przesłanie imienia i nazwiska oraz liczby zaproszeń na adres ada.kaminska@hospicjum.wroc.pl Po otrzymaniu numerów zaproszeń należy dokonać wpłaty na konto w mBank 69 1140 1140 0000 2052 8800 1001 Fundacja Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci ul. Jedności Narodowej 47/47a/49a, 50-260 Wrocław. W tytule przelewu należy wpisać: Koncert 7.10.2017 zaproszenie/a nr ….. Wpłaty prosimy realizować do 5.10.2017 r. włącznie. Informacje o potrzebie wystawienia faktury prosimy wraz z pełnymi danymi firmy/instytucji przesłać na adres ada.kaminska@hospicjum.wroc.pl najpóźniej do 15.11.2017 r.  2.    Płatność tylko gotówką – bez możliwości zapłaty kartą. W dniu koncertu od godziny 18.00, Aula Politechniki Wrocławskiej, Wybrzeże Wyspiańskiego 27. Na podstawie paragonu możliwe jest wystawienie faktury do 15.11.2017 r. - w tym wypadku prosimy o przekazanie paragonu wraz z pełnymi danymi firmy/instytucji.