Koncert Charytatywny Sygit Band w Synagodze Pod Białym Bocianem

Fundacja Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci ZAPRASZA Państwa na koncert charytatywny, na którym zagra zespół Sygit Band.

Na scenie wystąpią m.in. prof. Alicja Chybicka, prof. Jan Miodek, prof. Marek Sąsiadek, prof. Marek Ziętek i dr Paweł Wróblewski.

Dochód z koncertu zostanie przeznaczony na zapewnienie opieki psychologicznej rodzinom i domową rehabilitację dzieci będących pod opieką fundacji.

Wrocławianie znani ze swych osiągnięć naukowych czy biznesowych zaskoczą Państwa swoimi zdolnościami scenicznymi. Serdecznie zapraszamy do wspólnego pomagania i spotkania z ludźmi o wielu talentach. A przede wszystkim otwartych sercach.

Zespół składa się z kilkunastu muzyków w tym z sekcji dętej i kwartetu smyczkowego.  Działa od lat, a jego skład może przyprawić o zawrót głowy. Wokaliści: Alicja Chybicka, Sławomir Kubas, Jan Miodek, Kamila Osuch, Monika Pfanhauser, Dorota Pyzik, Marek Sąsiadek, Krzysztof Wronecki, Robert Zapałowicz, Marek Ziętek; Instrumentaliści: Michał Cylulko – altówka, Agnieszka Kaczmarek – wiolonczela, Robert Kamalski - saksofon tenorowy, Zbigniew Kamionka - gitara basowa, Sławomir Kubas – gitara, Jakub Klepczyński - puzon, Katarzyna Kozak - skrzypce I, Łukasz Lubaszka - saksofon altowy, Tadeusz Nestorowicz – trąbka, Katarzyna Pilarczyk-Mańko - klarnet, Agata Romejko - skrzypce II, Zbigniew Sadowski – perkusja, Maciej Sygit - piano, aranżacje, Bogusław Tocicki – akordeon, Paweł Wróblewski – harmonijka ustna. Realizatorami dźwięku będzie Maciej Marchewka i Andrzej Walus, a koncert poprowadzi Marek Ziętek.

27 listopada 2016 godz. 18.00
Synagoga Pod Białym Bocianem

ul. P. Włodkowica 7, Wrocław

ZAPRASZAMY!

Partnerami akcji są Rotary Club i Fundacja Bente Kahan.

Radio Wawa
Koncertowi patronuje Radio WAWA

Zaproszenia można rezerwować mailowo fundacja [at] hospicjum.wroc.pl lub telefonicznie 501 856 033.

Darowizny prosimy wpłacać na nr konta Fundacji w mBank 69 1140 1140 0000 2052 8800 1001.

Koncert Sygit Band

Pobierz plakat