ESK2016, Credit Suisse, Wyspa Słodowa i pomoc dla naszych dzieci.

Credit Suisse i Europejska Stolica Kultury Wrocław 2016 zapraszają na wyjątkowy piknik charytatywny na rzecz dzieci z Fundacji Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci, który odbędzie się 17 września (sobota) 2016 r. w godz. 14-19 na Wyspie Słodowej we Wrocławiu.

Na odwiedzających czekać będzie mnóstwo atrakcji. Przygotowano pokaz i aukcję charytatywną kreatywnie ozdobionych samochodów, które przybędą do Wrocławia w ramach rajdu „Credit Suisse Banger Rally” jadąc z Londynu przez Lipsk. Goście pikniku będą mieli także okazję podziwiać inspirujące projekty artystyczne pracowników wrocławskiego biura Credit Suisse, stworzone na konkurs sztuki współczesnej MyArt Flow. Podczas wydarzenia będzie też można usłyszeć chór Credit Suisse, a także zobaczyć pokazy utalentowanych pracowników firmy oraz przyjaciół Fundacji Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci. Nie zawiodą się także miłośnicy ulicznego jedzenia, na których czekać będzie szeroki wybór dań kuchni ulicznej prosto z food trucków.

Środki zebrane w trakcie pikniku zostaną przeznaczone na rzecz Fundacji Wrocławskiego Hospicjum dla Dzieci.

Serdecznie zapraszamy!