7. Noworoczny Koncert Charytatywny

28 stycznia 2017 w sali głównej Narodowego Forum Muzyki odbędzie się koncert charytatywny prowadzony przez kabaret Neo-Nówka. Wystąpi Kuba Sienkiewicz Trio z przebojami Elektrycznych Gitar, Alicja Janosz oraz chór - Uczniowie Zespołu Szkół im. Orła Białego w Miękini wraz z gośćmi.  Będzie też muzyczna niespodzianka.

Podczas koncertu odbędzie się aukcja, ulotki a zawalczyć będzie można m. in. o koszulkę i piłkę reprezentacji Polski w piłce nożnej z autografami zawodników, obraz Mały Książe Sławomira Wrembla, weekend dla dwojga w hotelu Sofitel Le Grand Ducal w Luxemburgu, obraz Zdzisława Beksińskiego z podpisami osób po przeszczepie ręki czy Hybrydową Toyotę C-HR  na weekend z pełnym bakiem paliwa. Będziemy też licytować pluszową pandę, która przemierzyła 4000 km dla chorych dzieci. https://www.facebook.com/panda4tys/?fref=ts

Na gości czeka Loteria Koncertowa z licznymi fantami. Co czwarty los wygrywa, a wszystkie pomagają! Mamy obrazy, stoły bilardowe, zestawy walizek i toreb podróżnych, bony podarunkowe, kosmetyki, zabawki i wiele innych. Los kosztuje tylko 30 zł. Do kupienia przed koncertem i w trakcie.

Cały dochód z koncertu, aukcji, loterii i kwesty trafi do fundacji. Wszystko po to, by zapewnić pełną, stałą opiekę nieuleczalnie chorym dzieciom – podopiecznym Fundacji Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci. Zwłaszcza bardzo kosztowną domową rehabilitację. Fundacja Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci opiekuje się nieuleczalnie chorymi dziećmi w ich domach. Na całym Dolnym Śląsku. Zapewnia pomoc pielęgniarek, lekarzy, psychologów, sprzęt medyczny i domową rehabilitację. Prowadzi specjalistyczną przychodnię. Pomoc fundacji dla rodzin jest całkowicie bezpłatna. To możliwe głównie dzięki hojności darczyńców z Wrocławia i Dolnego Śląska.

Zapraszamy. Pomagaj i baw się dobrze!

28.01.2017 godz. 19.00, Narodowe Forum Muzyki, Sala Główna, Pl. Wolności 1, Wrocław

Bilety w kasach Narodowego Forum Muzyki i w sprzedaży internetowej na http://www.nfm.wroclaw.pl/

Koncert organizujemy dzięki:

Narodowe Forum MuzykiNarodowe Forum Muzyki im. Witolda Lutosławskiego to instytucja kultury miasta Wrocławia, współprowadzona przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Gminę Wrocław, Województwo Dolnośląskie, zarejestrowana w Rejestrze Instytucji Kultury Gminy Wrocław. NFM to nowoczesny gmach koncertowy, który ma już ugruntowaną pozycję wśród wrocławian i nie tylko.  Narodowe Forum Muzyki organizuje działalność jedenastu zespołów instrumentalnych i wokalnych, prowadzi wiele projektów edukacyjnych dla dzieci i młodzieży, liczne zajęcia dla dzieci w Centrum Edukacyjnym NFM, a także inicjatywy skierowane do dorosłych, propagujące udział w życiu kulturalnym, m.in. Chór Melomana. NFM jest wydawcą ogólnopolskiego miesięcznika „Muzyka w Mieście”.

ING Bank Śląski ING Bank Śląski od lat inspiruje klientów do podejmowania niezależnych decyzji finansowych – otwarty na klienta, dostępny zawsze i wszędzie - dostarcza narzędzia, dzięki którym bankowość staje się przyjazna i transparentna. ING Bank Śląski jest jednym z największych banków w Polsce, który obsługuje zarówno klientów indywidualnych, jak i podmioty gospodarcze.

Toyota DobrygowskiToyota Dobrygowski to autoryzowany dealer i przedstawiciel firmy TOYOTA na Dolnym Śląsku posiadający dwa salony samochodowe: w Lubinie i w Długołęce. Na branżownym runku motoryzacyjnym działa od 1979 roku, a od 1991 roku jest autoryzowaną stacją dealerską Toyoty. Wykwalifikowana kadra to eksperci i fachowcy, którzy stale podnoszą swoje kwalifikacje poprzez systematyczny i ciągły dostęp do różnego typu szkoleń, udział w konferencjach metodycznych czy spotkaniach motoryzacyjnych. Najważniejsze jest całkowite zadowolenie Klientów.

Vantage DevelopmentVantage Development jest jedną z najdynamiczniej rozwijających się polskich spółek deweloperskich. Koncentruje swoje działania na jednym z najszybciej rozwijających się rynków budowlanych, jakim jest Wrocław. Systematycznie rozszerza także działalność w innych polskich miastach - obecnie realizuje już trzy inwestycje w Warszawie. Dominującym segmentem działalności spółki jest segment mieszkaniowy, jednak część jej aktywności stanowią również projekty komercyjne (zarówno biurowe, jak i handlowe). Vantage Development jest członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich oraz Stowarzyszenia Emitentów Giełdowych. Od 2012 roku akcje Spółki są notowane na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

BauerWydawnictwo Bauer działa w Polsce od 1991 roku. Wydaje 38 magazynów w segmentach pism luksusowych, miesięczników poradniczych, dwutygodników oraz tygodników poradniczych i poradniczo-rozrywkowych,  magazynów popularno-naukowych, komputerowo-growych, telewizyjnych, motoryzacyjnych i młodzieżowych. Aż cztery tytuły uznano za najcenniejsze polskie marki w kategorii Media: Tele Tydzień , Twój Styl oraz magazyny Chwila dla Ciebie i Życie na Gorąco.

Patronat medialny

Radio Ram  Radio Wrocław  Echo24

Regulamin loterii, załącznik do regulaminu loterii