14 lip

Urodziny Łukasza

Odwiedziliśmy Króla Samurajów - Mistrza Walk Balonowych i najlepszego trenera. Dzisiaj Łukasz trenował Supermana Nelę, Klauna Filipa i psycholożkę Agatę w sztukach walk balonowych. Każde z nich miało swoją moc- ścianę ognia, ogniste kule lub niewidzialność. Król Łukasz miał najlepszą moc - zabierania broni. Dzięki tej mocy i wsparciu asystenta Bruna pokonał wszystkich przeciwników. W przerwie pomiędzy rundami odśpiewaliśmy sto lat, bo to była wizyta urodzinowa. Łukasz stwierdził, że lepszym tortem byłby makaron z sosem śmietanowym z ulubionej knajpy, więc za rok świeczki wbijamy w makaron.

06 lip

Urodziny Alicji

3 lipca nasza podopieczna Alicja obchodziła swoje pierwsze urodziny! Świętowaliśmy je w bardzo licznym gronie z rodzicami, babcią, wujkiem, pielęgniarką Marzenką, rehabilitantką Galiną, psychologiem Agatą i Martą –tym razem w roli wolontariuszki J. Alicja była onieśmielona taką ilością osób ale pierwsze urodziny nas zobowiązują. Szczególną uwagę wzbudził tort oraz prezent lampka-projektor, która zadba o kolorowe sny Alusi.  Zainteresowaniem cieszył się również szampan, od którego Solenizantka nie mogła oderwać ust.

05 lip

Urodziny Oli

W czwartek (29.06) nasza podopieczna Ola obchodziła  14 urodziny. Świętowaliśmy je w babskim gronie z mamą, babcią, pielęgniarką Jolą i psychologiem Agatą. Tematy tego wyjątkowego spotkania pozostaną słodką tajemnicą. Nie zważając na kalorie panie delektowały się pysznym tortem i składały zamówienia na obrazy, które dzięki prezentowi  od Pol Motors może namalować Ola, która niewątpliwie ma nieograniczony talent artystyczny.

03 lip

Piłkarski mecz przyjaźni

Pierwszego lipca 2017 roku na boisku Wyższej Szkoły Oficerskiej Wojsk Lądowych stanęły naprzeciwko siebie drużyny Fundacji Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci i Hospicjum Ojców Bonifratrów aby zmierzyć się w piłkarskim meczu przyjaźni.

28 cze

Luca świętuje urodziny

15. urodziny obchodził Luca. Z tej okazji zagościła u niego wolontariuszka Agnieszka w stroju klauna oraz pielęgniarka Patrycja, psycholog Paulina i praktykantka Justyna. Mama i Luca byli radośni, pełni energii i w zabawowym nastroju. Entuzjazm Jubilata wzbudziła Agnieszka-klaun, która chyba skradła mu serce. Szampańskiej zabawy dopełniła wielka fontanna na torcie i prezenty od PolMotors.

Wszystkiego naj :)

28 cze

Urodziny Szymona

W piątek świętowaliśmy trzecie urodziny Szymonka. W imprezie uczestniczyła pielęgniarka Grażyna, psycholog Agata, kolorowy wolontariusz i oczywiście Mama z młodszym bratem Kacprem. Impreza była bardzo udana, było dużo śmiechu i zabawy. Zaraz po tym jak wszyscy delektowali się pysznym tortem i przekąskami przygotowanymi przez Mamę, zabawki i prezenty od Polmotors poszły w ruch! To był wyjątkowy dzień dla naszego przystojniaka Szymona, który wystrojony w koszulę skradł serca wszystkich gości.

27 cze

Superbohaterowie u Marcela

Mały Marcel, nasz podopieczny, czeka w szpitalu na serię badań. Żeby mu się nie nudziło zorganizowaliśmy dla niego ekipę super gości. Udało się wyczarować zdumienie i uśmiech na buzi Marcela i jego kolegów oraz koleżanek. Mama i panie pielęgniarki też dały się oczarować. Nasi superbohaterowie, świeżo po misji pod kryptonimem Dzień Dziecka, pokazali jaką mają moc. I dzień stał się lepszy. Dzięki bohaterowie!

27 cze

Superbohaterowie z supermocą

Po raz kolejny Fundacja Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci zorganizowała naszym rodzinom imprezę z okazji Dnia Dziecka.  Zaprosiliśmy dzieci objęte hospicyjna opieką, te, którym pomagamy częściowo oraz rodziny po stracie dziecka. Dziękujemy za przyjęcie zaproszenia.

21 cze

URODZINY JASIA

20 czerwca świętowaliśmy 14-te urodziny naszego podopiecznego Jasia. W tym wyjątkowym dniu odwiedziły Go pani pielęgniarka oraz panie psycholog, by wspólnie celebrować z całą rodziną ten ważny dzień. Panie przyjechały do Jasia z tortem oraz prezentem, z którego chłopiec bardzo się ucieszył. Po wyśpiewaniu „Sto lat” i złożeniu życzeń cała rodzina wraz z gośćmi spędzili razem wspaniały czas pełen radości.

Wszystkiego naj Jasiu!