przelew online

25 maj

Dobre Strony Targi Książek dla Dzieci i Młodzieży 26-28 maja 2017

Od jutra we Wrocławiu uczta dla wielbicieli książek dziecięcych i młodzieżowych. Dwie uliczki w sercu miasta zamienią się w ciąg pokus i atrakcji. I my tam będziemy z książkami z pierwszej i drugiej ręki, z zakładkami do książek, przypinkami i kolorowymi warkoczykami. I ze skarbonką, bo to świetna okazja, by pomóc naszym podopiecznym. Czekamy na Was!

Przejście Garncarskie

26 maja, piątek – 10.00-18.00

27 maja, czwartek – 10.00-19.00

28 maja, piątek – 10.00-18.00

24 maj

Pomagaj z aplikacją Klubu Rossmann

Wiemy nie od dzisiaj, że pomagać można różnie. Mamy bardzo łatwy sposób dla tych, którzy są (lub zaraz będą) klientami drogerii Rossmann. Wystarczy:
1. Pobrać aplikację Klubu Rossmann na http://www.rossmann.pl/klub

2. Robiąc zakupy pokazywać kod wirtualnej karty przy kasie (w telefonie).

3. Aby wspierać Fundację Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci rob zakupy z aplikacją w następujących drogeriach:

- ul. Paprotna 7, Wrocław

- ul. Jedności Narodowej 169/171, Wrocław

- ul. Warmińska 20, Wrocław

24 maj

Przenośny koncentrator tlenu od Huberta

Kiedy zmarł nasz podopieczny Hubert jego Rodzice i Dziadkowie poprosili, żeby na pogrzebie zamiast kwiatów wrzucać datki do puszki. Dla dzieci, którymi opiekuje się nasza fundacja. Za te pieniądze kupiliśmy przenośny, wygodny koncentrator tlenu. To sprzęt, dzięki któremu chore dziecko może wyjść z domu – na urodziny do babci, na piknik, do lekarza specjalisty. Urządzenie może być stosowane u każdego pacjenta – nawet z bardzo słabym oddechem. Działa tak samo jak stacjonarny koncentrator. Koszt z dodatkowym zestawem baterii to 3400 zł.

23 maj

Urodziny Karola

Karol spędził swoje urodziny w licznym kobiecym gronie. Przyjechały do niego lekarka, pielęgniarka, psycholożka i rehabilitantka. Przywiozły torcik, bezalkoholowy napój gazowany i oczywiście upominek, o który zadbała firma Pol-Motors. Było słonecznie, miło i serdecznie. Tak jak podczas urodzinowego spotkania być powinno. Karolu – życzymy Ci samych jasnych i dobrych dni.

18 maj

5 Urodziny Milenki

Na 5. urodzinach Milenki zabawa była przednia! Było bardzo kolorowo, wesoło, uroczyście. Nie zawiedli duzi i mali goście, a dodatkowo pogoda sprawiła Milence dodatkowy prezent i słońce nie odpuszczało. Dziewczynka miała wspaniały tort i prezenty od Pol-Motors. Było bardzo dużo atrakcji: ogromny dmuchawiec do skakania, bańki xxl, malowanie twarzy i pyszności przygotowane przez rodziców. Tato jubilatki przygotował pełen wachlarz zabaw dla najmłodszych i najważniejszych uczestników imprezy! Nie było szans na nudę.

17 maj

Ubezpieczam i pomagam – Idea Fair Play.

Każdy z nas ubezpiecza – siebie, dzieci, auto, mieszkanie. Nie lubimy tego, bo wiąże się z wydawaniem pieniędzy. Ale jeśli okaże się, że przy tej okazji można pomóc naszym dzieciom, podopiecznym wrocławskiego domowego hospicjum,  to może poczujemy się lepiej? Możecie znaleźć naszą organizację na http://www.ideafairplay.pl/wroclawskiehospicjumdladzieci. To wrocławska platforma, która pomaga ludziom wspierać bliskie ich sercu idee. Zapraszamy do tej formy pomocy.

09 maj

Fundacja Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci poszukuje Lekarza

Fundacja Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci od 2007 roku prowadzi domowe hospicjum dla dzieci przewlekle i nieuleczalnie chorych na terenie Dolnego Śląska. Zapewnia stałą opiekę paliatywną dziecku oraz kompleksowe wsparcie rodzinie.  Siedziba fundacji mieści się we Wrocławiu, działają dwie filie w Lubinie i Zgorzelcu, a  podopieczni znajdują się na terenie województwa dolnośląskiego.

Miejsce pracy: Wrocław i Dolny Śląsk

Zapraszamy do współpracy lekarzy:

28 kwi

Wrocławski Bieg Sponsorowany 2017 podsumowany!

Pierwszego dnia wiosny ludzie z dobrymi sercami i sportowym duchu spotkali się na Pergoli przy Hali Stulecia. Tam odbył się po raz czwarty odbył się Wrocławski Bieg Sponsorowany. Biegało ponad 2400 uczestników. Najmłodsze były przedszkolaki. Po każdym okrążeniu (459 m) uczestnik dostawał na karcie kontrolnej pieczątkę potwierdzającą pokonanie dystansu. Ile pieczątek – tyle okrążeń w nogach.